Zostań projektantem własnych mebli. Z naszą pomocą bedzię to bardzo proste i przyjemne.
Kuchnia w nowoczesnym stylu to aranżacja, o którą najczęściej pytają nas Klienci. Trudno się dziwić! Meble, charakteryzujące się wysokim standardem wykończenia, innowacyjne mechanizmy i systemy oraz design, obok którego nie można przejść obojętnie przyciągają do siebie, niczym magnes. Nowoczesne kuchnie zaskakują rozwiązaniami i znakomicie sprawdzają się, jako oddzielne pomieszczenie, a także część salonu. Zajmujemy się projektowaniem oraz tworzeniem mebli na wymiar, które są dopasowane do gustu, charakteru i możliwości finansowych naszych Klientów. Ponieważ meble kuchenne wykonujemy od podstaw, możemy je dowolnie modyfikować. Tak, aby perfekcyjnie wpasowały się do każdego wnętrza, zarówno 20-metrowej kawalerki, jak też przestronnego domu z otwartą kuchnią. Sprawdź, jakie nowoczesne formy kryją się wśród naszych realizacji i zainspiruj się!
Nowoczesne rozwiązania
Subtelne barwy
Wyrazisty design
Niepowtarzalna stylistyka

Jak wygląda proces zamawiania mebli?

Cały proces realizacji zlecenia jest podzielony na cztery etapy. Pierwszy etap to konsultacja w celu ustalenia podstawowych informacji. Następnym etapem jest dokładny pomiar oraz projektowanie mebli wraz z wizualizacją. Następnym etapem jest realizacja zlecenia i wykonanie mebli. Czwartym ostatnim etapem jest montaż mebli.

Czy oferta obejmuje wizualizacje mebli?

Każde zlecenie wykonane dla naszych klientów zawiera wizualizacje mebli wraz z profesjonalnym projektem.

Jak mogę złożyć zamówienie na meble?

To bardzo proste. Po prostu napisz wiadomość lub zadzwoń. Nasz konsultant zajmie się całą resztą.

Kliknij poniżej

Wybierając do swojego domu meble w stylu nowoczesnym, priorytetowo należy traktować kwestię funkcjonalności. Takie innowacje, jak bezawaryjne, ciche szuflady do szafek kuchennych, systemy narożnikowe, mechanizmy wspomagające otwieranie, pojemne wyciągi podblatowe czy gniazdka chowane w blacie to tylko wybrane propozycje unowocześnień, jakie można wprowadzić do kuchni. Równie istotny jest wyrazisty design, wznoszący na wyżyny minimalistyczne formy i wzory, od ascetycznych aż po geometryczne. Aranżując wnętrze kuchni w stylu nowoczesnym należy ustalić kolor przewodni i określić, czy pomieszczenie ma być przytulne, a może surowe. Jeśli w kuchni nie ma okna, warto postawić na meble utrzymane w subtelnych barwach z jasnej palety. Przy sztucznym świetle rewelacyjnie będzie się prezentować takie odcienie, jak śnieżnobiała biel lub kremowy beż. Gdy kuchnia jest duża i dobrze naświetlona, zjawiskowy efekt wizualny zapewnią ciemne meble z kamiennymi blatami. Nowoczesne wnętrze to oddanie hołdu prostocie w pięknym wydaniu, godnym aranżacji na miarę XXI wieku. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, zainteresowane kuchnią o niepowtarzalnej, nowoczesnej stylistyce.