Zostań projektantem własnych mebli. Z naszą pomocą bedzię to bardzo proste i przyjemne.
Meble kuchenne w stylu rustykalnym pozwalają na urządzenie niepowtarzalnej kuchni, nawiązującej do przytulnego wnętrza wiejskiego domu. Są to skromne, proste projekty, jak szafki z frontami stylizowanymi na stare drewno oraz klimatyczne dodatki, jak panele ścienne imitujące białe cegły. Kuchnia w stylu rustykalnym przyciąga piękną kolorystyką i wdzięcznymi dekoracjami. Jeśli podobnie jak my, Ty również jesteś oczarowany urokiem wiejskiego, sielskiego wnętrza z duszą, odezwij się do nas. Z przyjemnością podejmiemy się opracowania projektu rustykalnych mebli na wymiar, które przeobrażą Twoją kuchnię w wyjątkową przestrzeń, inspirowaną dawnym stylem.
Oryginalny projekt
Wyselekcjonowane barwy
Prostota stylu
Klimatyczne dodatki

Jak wygląda proces zamawiania mebli?

Cały proces realizacji zlecenia jest podzielony na cztery etapy. Pierwszy etap to konsultacja w celu ustalenia podstawowych informacji. Następnym etapem jest dokładny pomiar oraz projektowanie mebli wraz z wizualizacją. Następnym etapem jest realizacja zlecenia i wykonanie mebli. Czwartym ostatnim etapem jest montaż mebli.

Czy oferta obejmuje wizualizacje mebli?

Każde zlecenie wykonane dla naszych klientów zawiera wizualizacje mebli wraz z profesjonalnym projektem.

Jak mogę złożyć zamówienie na meble?

To bardzo proste. Po prostu napisz wiadomość lub zadzwoń. Nasz konsultant zajmie się całą resztą.

Kliknij poniżej

Dobór mebli kuchennych w stylu rustykalnym powinien być przemyślaną decyzją, ponieważ to od niej będzie zależało, czy kuchnia okaże się funkcjonalna. Najlepiej jest zdecydować się na oryginalny projekt opracowany pod konkretne wnętrze, a więc na wymiar. Wówczas łatwo uniknąć ryzyka, że w zamówionej kuchni znajdą się wolne przestrzenie między szafkami czy szuflady, które nie otwierają się do końca. Przy strefie zmywania należy uwzględnić miejsce na blat roboczy, natomiast w strefie przechowywania żywności warto zadbać o odpowiedni dopływ powietrza do szafek i półek. Przy tym wszystkim konieczne jest dopilnowanie, aby meble kuchenne były wykonane z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, najlepiej z drewna. Jeżeli w kuchni znajduje się okno, warto je odpowiednio ozdobić. Zazdrostki i wazony z kwiatami polnymi będą znakomitym dopełnieniem całości, nawiązującej do wiejskiej sielanki. Planując kuchnię w stylu rustykalnym dobrze jest przemyśleć zarówno rodzaj mebli, jak też ich układ. Nie można przy tym zapomnieć o drewnianych i ceramicznych dodatkach, wydobywających z wystroju kwintesencję koncepcji rustykalnej. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie meble na wymiar, które będą zachwycać prostotą stylu i starannością wykonania. Opowiedz nam o kuchni jaką zawsze chciałeś mieć, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zrealizować Twoją wizję, z uwzględnieniem najmniejszego detalu. Zapraszamy do współpracy!