Zostań projektantem własnych mebli. Z naszą pomocą bedzię to bardzo proste i przyjemne.
Proste linie, gładkie blaty, połyskujące fronty i jasne kolory – oto przepis na meble kuchenne w minimalistycznym stylu. Ta propozycja na zaaranżowanie kuchni jest dedykowana osobom, które cenią niewyszukaną elegancję oraz oszczędny styl. Oszczędny w dekoracje, lecz z pewnością nie w jakość. Wnętrze minimalistyczne sprawia bowiem wrażenie perfekcyjnie czystego, niemal katalogowego. Meble wypełniające taką kuchnię są jednolite i najczęściej posiadają błyszczące, metaliczne uchwyty lub są ich całkowicie pozbawione. Nie ma tu miejsca na drobiazgi ani gadżety. Prym wiedzie design w pełnej krasie. Jest to prawdziwa perła wśród koncepcji na kuchnię, którą można urządzić w atrakcyjnej cenie. Zainteresowany? Jeśli tak, pozwól się zaprosić do świata mebli na wymiar i koniecznie obejrzyj kuchnie minimalistyczne, które stworzyliśmy dla naszych Klientów.
Ergonomiczne rozwiązania
Jasne kolory
Precyzyjne wykończenie
Innowacyjne systemy

Jak wygląda proces zamawiania mebli?

Cały proces realizacji zlecenia jest podzielony na cztery etapy. Pierwszy etap to konsultacja w celu ustalenia podstawowych informacji. Następnym etapem jest dokładny pomiar oraz projektowanie mebli wraz z wizualizacją. Następnym etapem jest realizacja zlecenia i wykonanie mebli. Czwartym ostatnim etapem jest montaż mebli.

Czy oferta obejmuje wizualizacje mebli?

Każde zlecenie wykonane dla naszych klientów zawiera wizualizacje mebli wraz z profesjonalnym projektem.

Jak mogę złożyć zamówienie na meble?

To bardzo proste. Po prostu napisz wiadomość lub zadzwoń. Nasz konsultant zajmie się całą resztą.

Kliknij poniżej

Świeże, minimalistyczne wnętrze nie tylko doskonale się prezentuje, ale też wpływa na podniesienie standardu mieszkania. Taki styl nie boi się wyrazistych kolorów, stąd szafki kuchenne w barwie zieleni lub czarne blaty, kontrastujące z bielą frontów meblowych. Hitem może stać się czerwona lodówka albo dekoracyjny okap. Jednak nie można przedobrzyć – każda strefa tworząca kuchnię minimalistyczną pełni konkretną funkcję: przechowywania żywności i naczyń, przygotowywania posiłków, gotowania i pieczenia oraz zmywania. Jeżeli podobają Ci się praktyczne, estetyczne, a przede wszystkim designerskie meble kuchenne, konsekwentnie urządzona kuchnia w stylu minimalistycznym to rozwiązanie dla Ciebie. Oferujemy meble na wymiar, za pomocą których stworzymy nowoczesne, przestronne wnętrze w Twoim domu. Możemy przygotować projekt ergonomicznych szafek, wyposażonych w innowacyjne mechanizmy otwierania lub plan wyspy kuchennej, wykończonej na wysoki połysk. Zajmiemy się wszystkim: od wstępnego projektu, przez wykonanie mebli w naszej pracowni, aż po ich montaż w Twojej kuchni. Styl minimalistyczny nie ma przed nami tajemnic, dlatego możesz nas śmiało o wszystko pytać. Elegancka, lśniąca lub matowa kuchnia jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zamówisz projekt mebli, o jakich zawsze marzyłeś.